Ruttka Ferenc. Kibédi Ervin verseivel. Ruttka Ferenc (1926-2019) festő... https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000126/Ruttka-Ferenc-Kibedi-Ervin-verseivel-Ruttka-Ferenc-1926-2019-festomuvesz-diszlettervezo-altal~II3400952
3400952
19942
498
3800
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,30 EUR , 11,88 USD
Leírás: Ruttka Ferenc. Kibédi Ervin verseivel. Ruttka Ferenc (1926-2019) festőművész, díszlettervező által dedikált példány (rajzos dedikációval). Bp., 1992, Pátria. Egészoldalas, színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült, kopottas kiadói papír védőborítóban. + 1998 Ruttka Ferenc kiállítási meghívó, Békés Attila író-zeneművész aláírásával
: tg