https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000126/McKeowns-Price-Guide-To-Antique-and-Classic-Cameras-1992-1993-Eight-edition-Edited-by-James-M~II3402606
3402606
20268
498
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
McKeown's Price Guide To Antique and Classic Cameras. 1992-1993. Eight edition. Edited by James M. McKeown and Joan C. McKeown. Grantsburg, 1992, Centennial Photo, 512 p. Angol nyelven. RendkÃvül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopott borÃtóval, a gerincen apró sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m