Péchy Blanka: Jászai Mari. DEDIKÁLT Jankovich Ferenc írónak. Bp., 1958... https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~3000130/Pechy-Blanka-Jaszai-Mari-DEDIKALT-Jankovich-Ferenc-ironak-Bp-1958-Magveto-Kiadoi~II3401128
3401128
21458
498
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,59 EUR , 8,75 USD
Leírás: Péchy Blanka: Jászai Mari. DEDIKÁLT Jankovich Ferenc írónak. Bp., 1958, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
: tg