Babits Mihály: Karácsonyi Madonna. Bp., 1920, Táltos, 246+1 p. Első ki... https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~3000130/Babits-Mihaly-Karacsonyi-Madonna-Bp-1920-Taltos-246plus1-p-Elso-kiadas-Kiadoi-serult~II3400058
3400058
21559
498
Leírás: Babits Mihály: Karácsonyi Madonna. Bp., 1920, Táltos, 246+1 p. Első kiadás. Kiadói sérült félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: tg