Metszetek

Tételek száma: 74

cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
15064.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, papír, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, kissé foltos, 10×15 cm
15065.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): A Sztrecsnói-vár, acélmetszet, jelzett a metszeten, / Steel engraving, 12×15,5 cm, ,
15066.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Sétalovaglás. Akvarellel színezett metszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 15,5x23,5 cm
15067.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
15069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1830-1850 Színes divatillusztrációk különböző francia magazinokból, 10 db, változó állapotban, lapméret: 20x13 cm és 27x18,5 cm között
15070.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 A párisi világkiállításból, rotációs fametszet, kissé foltos, 28x40 cm
15071.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1873 Das Ratzenbad in Ofen / A budai Rác fürdő, keresztmetszet és alaprajz, 2 db metszet, az Allgemeine Bauzeitung c. építészeti folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm
15072.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
15073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
15074.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
15075.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

15078.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft