Metszetek Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3243951
15064
496
Engravings
cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm 3391798
15065
496
Engravings
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, papír, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, kissé foltos, 10×15 cm 3391794
15066
496
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): A Sztrecsnói-vár, acélmetszet, jelzett a metszeten, / Steel engraving, 12×15,5 cm, , 3393013
15067
496
Engravings
Sétalovaglás. Akvarellel színezett metszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 15,5x23,5 cm 3391777
15069
496
Engravings
2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm 3351414
15070
496
Engravings
cca 1830-1850 Színes divatillusztrációk különböző francia magazinokból, 10 db, változó állapotban, lapméret: 20x13 cm és 27x18,5 cm között 3351310
15071
496
500
Engravings
cca 1900 A párisi világkiállításból, rotációs fametszet, kissé foltos, 28x40 cm 3351294
15072
496
500
Engravings
1873 Das Ratzenbad in Ofen / A budai Rác fürdő, keresztmetszet és alaprajz, 2 db metszet, az Allgemeine Bauzeitung c. építészeti folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm 3076540
15073
496
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm 3358481
15074
496
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm 3358495
15075
496
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm 3319255
15078
496
Engravings
cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft