Metszetek Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3356410
15036
496
Engravings
Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült. 28,5x19,5 cm 3356219
15037
496
Engravings
Giuseppe Benedetti (1707-1782): Jelenet, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Hajtásnyommal. Lap széle sérült. 42x31 cm 3355387
15038
496
Engravings
Marastoni Jakab vagy József, Olgyai Viktor kiadása: Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, lapszéli ázásnyommal, 12×15 cm 3178043
15042
496
300
Engravings
cca 1900 A Betleni és Zbugyói család címere. Litografált címerrajz kartonon 9x12 cm 3335103
15043
496
Engravings
Josef Bergler (1753-1829): Jelenet, 1802. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, törésnyommal, 30x39 cm. Üvegezett fakeretben. 3335088
15044
496
Engravings
Hajek jelzéssel: Jelenet Szent Ivánnal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3004514
15046
496
Engravings
3 db ismert ember metszet: Lord Brougham, Cardinal Dezio Azzolini, J. H. Ferr. v. Wessenberg. Acélmetszet, kőnyomat kb 14x20 cm 3004513
15047
496
3400
Engravings
cca 1880 Ansicht des dritten Allgemeinen Deutschen Turnfestplatzes in Leipzig fametszet, kis beszakadásokkal 30x21 cm 3248012
15048
496
5500
Engravings
cca 1700 Lüneburgi sót előállító mesterségek és műhelyek ábrázolása, mesteremberek és polgármesterek címereivel (Delineato und wahre Abbildung der Sültzen zu Lüneburg). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 39,5x43 cm. Üvegezett fakeretben. 2651561
15049
496
Engravings
K. Lober metszése: Mazagram védelme. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 9x13 cm 3290967
15050
496
28000
Engravings
cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig 3073385
15051
496
24000
Engravings
Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft