1915 A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG). Fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az utolsó lapon bejegyzésekkel, mellékletek nélkül, 160 p.
Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., "Keszthelyi Hírlap",(Nagykanizsa, Fischel Fülöp),346+6 p. + 2 (kihajtható táblázat, kihajtható térkép) t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel, valamint bejegyzésekkel, a térkép szakadt.