Hajózás, Balaton

Tételek száma: 17

Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
17025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
17026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kelemen Tamás: Vasárnapi tengerészek (a tengeri navigáció alapjai). H.n., 1992, INNOTECH. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. 111+5 p. Kiadói papírkötésben.
17027.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1915 A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG). Fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az utolsó lapon bejegyzésekkel, mellékletek nélkül, 160 p.
17028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., "Keszthelyi Hírlap",(Nagykanizsa, Fischel Fülöp),346+6 p. + 2 (kihajtható táblázat, kihajtható térkép) t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel, valamint bejegyzésekkel, a térkép szakadt.
17029.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft