14971.
Lezárult 496. Gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
Állami Bábszínház, Aladdin és a csodalámpa előadás szövegkönyve, "Rendező példány", gépirat, kézzel írt bejegyzésekkel, javításokkal, félvászon-kötésben + 3 db Állami Bábszínház, Rosszcsont Peti kalandjai előadás plakát, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 41x30 cm körül