Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 240

Harry, Anderson: Livingstone nyomdokain. Bp.,[1934.],Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala, 104 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
19145.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Iványosi-Szabó Tibor: A mai Bács-Kiskun megye az 1848-49-es forradalom és szabadságharc idején. Kecskemét, 1988. Bács-Kiskun Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
19147.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Cáceres, José Ignacio: Mensaje del Gobernador de la Provincia de Santiago del Estero - - a la Honorable Legislatura. (Buenos Aires), 1942, Gerónimo J. Pesce y Cía-ny., 108 p. Spanyol nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.
19148.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19149.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Max Semrau: Venedig. Moderner Cicerone. Stuttgart - Berlin - Leipzig,(1905),Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 10+332+2 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19150.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rexa Dezső: Margitsziget. [Bp, 1940.], Officina, 110+2 p. + 4 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészélvászon-kötés, jó állapotban.
19151.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Adda Kálmán: Zemplén vármegye északi részének földtani és petroleum előfordulási viszonyai. A Magyar Kir. Földtani Intézet Évkönyve XII. köt. 3. füzet. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 48 p.+ 1 (kihajtható) t. (Zemplén megye Kirva-Olyka, Habura, Mikova környékeinek geologiai térképe, 1 : 75.000, 41x27 cm). Papírkötésben.
19152.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bükk, Mátra, Nógrád, Salgó és Cserhát vidéke. Útikalauz. Debrecen, 1938, Springer József, 211+(1) p.+ 5 (térképek) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
19153.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19154.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19155.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Barbara Olszanska - Tadeusz Olszanski: Budapest. 2002, Streiffert Förlag. Dán nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19156.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft