https://www.darabanth.com/hu/496-Gyorsarveres/496.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000110/Toldt-Carl-A-tetembontas-atlasza-A-tizenegyedik-kiadast-atnezte-es-kiadta-Hochstetter~II3394073
3394073
20482
496
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
LeÃrás:
Toldt, [Carl]: A tetembontás atlasza. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Hochstetter Ferdinand. A magyar kiadást sajtó alá rend.: Tellyesniczky Kálmán. III. köt.: Idegtan. - Az érzékszervek. Bp., é.n. (cca 1920), Universitas, (5) p.+ 746-972 p. Számos szövegközti illusztrációval. Sérült félvászon-kötésben, viseltes, foltos borÃtóval, hiányos gerinccel, kissé koszos cÃmlappal, helyenként kisebb lapszéli foltokkal, hiányzó hátsó szennylappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m