Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 58

N. N. Prosztoszerdov: A borkóstolás alapjai. Ford.: Leitner Jenő. H.n., é.n., magánkiadás, 94 p. Modern reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
20312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Váncza sütőpor - Kincses receptkönyv. 100 képpel. Bp., é.n. (cca 1930), Váncza és Fóthy (,,Forrás"-ny.), 16 sztl. lev. A címlapon Gönczi-Gebhardt Tibor grafikájával. Tűzött papírkötés, borító nélkül.
20313.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva, 115+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
20314.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20315.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antonio Carluccio: Gombák könyve. 103 recepttel. Alastair Hendy. [Bp., 2005.], Saxum, 224 p. Szép, gazdag képanyaggal, izgalmas receptekkel. Antonio Carluccio (1937-2017) londoni olasz chef, vendéglős, élelmiszer szakértő. Az "olasz gasztronómia keresztapja". Széles körben a BBC Két éhes olasz (Two greedy Italian) c. televíziós műsorból ismert, ahol Gennaro Contaldoval szerepelt. Jamie Oliver a Neal Street étteremében kezdte szakmai pályafutását. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
20316.

Antonio Carluccio: Gombák könyve. 103 recepttel. Alastair Hendy. [Bp., 2005.], Saxum, 224 p. Szép, gazdag képanyaggal, izgalmas receptekkel.
Antonio Carluccio (1937-2017) londoni olasz chef, vendéglős, élelmiszer szakértő. Az "olasz gasztronómia keresztapja". Széles körben a BBC Két éhes olasz (Two greedy Italian) c. televíziós műsorból ismert, ahol Gennaro Contaldoval szerepelt. Jamie Oliver a Neal Street étteremében kezdte szakmai pályafutását.
Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Godall, Jane: A remény gyümölcsei. kalauz az észszerű táplálkozáshoz. ALÁÍRT! 2005, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20317.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bernhard Rothfos: Coffee production. Hamburg, 1985, Giordan-Max-Rieck Gmbh, 366 p. 2. kiadás. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés.
20318.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. H.n., Novorg. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20319.

Kikiáltási ár:
4 320 Ft
11,71
13,50

20321.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kobel, Dr. Fritz: Lehrbuch des Obstbaus auf physiologischer Grundlage. Berlin-Göttingen-Heidelberg, 1954, Springen-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20322.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Helga Setz: 99 x Kärntnerisch Kochen. [99x karintiai étel.] Klagenfurt, 1998, Verlag Johannes Heyn, 123+5 p. Német nyelven. Kiadó kartonált papírkötés.
20323.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jamie Oliver: Együtt - Feledhetetlen, könnyed étkezések. 2021, Park, kartonált papírkötés, jó állapotban.
20324.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft