Márton Jenő (működött a XX. sz. elején): Tűzoltó figura. Tus, papír. J... https://www.darabanth.com/hu/495-Gyorsarveres/495.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~5/Marton-Jeno-mukodott-a-XX-sz-elejen-Tuzolto-figura-Tus-papir-Jelzett-22x35-cm~II3391574
3391574
10513
495
Leírás: Márton Jenő (működött a XX. sz. elején): Tűzoltó figura. Tus, papír. Jelzett, 22x35 cm
: ekb