Jelzés nélkül, feltehetően Czóbel Béla után: Lány portré. Olaj, papír,... https://www.darabanth.com/hu/495-Gyorsarveres/495.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Jelzes-nelkul-feltehetoen-Czobel-Bela-utan-Lany-portre-Olaj-papir-serult-kartonra-kasirozva-~II3390640
3390640
10872
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül, feltehetően Czóbel Béla után: Lány portré. Olaj, papír, sérült, kartonra kasírozva, 40×33,5 cm
: nagy_andras