https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Kulfoldi-filatelia-es-postatortenet/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~1000017/cca-1900-1930-Gergely-Endre-1883-1942-kartografus-tortenesz-m-kir-csendor-szazados~II3382784
3382784
14648
493
Historical documents, manuscripts
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
cca 1900-1930 Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából származó anyag: saját kezű feljegyzések, gépelt levelek, kézzel rajzolt térképvázlatok, történelmi és katonai témájú jegyzetek (különböző alakulatok felsorolása, leszármazási tábla/családfa, stb.), Pécs sz. kir. város térképe (átdolgozásra vonatkozó feljegyzésekkel), stb. Vegyes állapotban. Érdekes, átnézendő anyag!
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m