cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Kulfoldi-filatelia-es-postatortenet/Mutargyak-antikvitas~1000004/cca-19-sz-kozepe-Szuz-Maria-a-kisdeddel-kezzel-festett-porcelankep-kegytargy-ezust-Ag~II3372034
3372034
12953
493
26000
Antique
Leírás: cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, ezüst (Ag) keretben, jelzés nélkül, 8x6,5 cm, 13x9,5 cm
: nagy_andras