Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas váza. 1950 körül. Jelzett: Ko... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Kulfoldi-filatelia-es-postatortenet/Keramiak~1000001/Gorka-Geza-1894-1971-Repesztett-mazas-vaza-1950-korul-Jelzett-Korongozott-mazas-keramia-~II3386291
3386291
12056
493
40000
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,40 EUR , 125,00 USD
Leírás: Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas váza. 1950 körül. Jelzett: Korongozott mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Restaurált, m: 22,5 cm
: nk