Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplókivonatok. 1932-... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1500021/Szechenyi-Zsigmond-Elefantorszag-Afrikai-vadasznaplokivonatok-1932-1933-1933-1934-Bp-1944-~II3382343
3382343
20176
493
Books: Hunting
Leírás: Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplókivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944., Szerzői, (Athenaeum-ny.),216+4 p.+35 (fekete-fehér fotókkal) t. + 1 (fénymásolattal pótolt térkép) t. 2., javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a védőborító kopott, szakadt és a szélén hiánnyal.
: tg