Lloyd Útikönyvek - Magyarország. Képekkel, műmellékletekkel és térképe... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500014/Lloyd-Utikonyvek-Magyarorszag-Kepekkel-mumellekletekkel-es-terkepekkel-Szerk-Nemeth-Andor~II3385536
3385536
19079
493
3800
Books: Travelling, Local History
Leírás: Lloyd Útikönyvek - Magyarország. Képekkel, műmellékletekkel és térképekkel. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1930, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, 584 p.+ 25 t.+ 12 (kihajtható térképek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi bejegyzésekkel.
: nk