Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fo... https://www.darabanth.com/hu/493-Gyorsarveres/493.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500014/Beszelo-tajak-Szerk-Hatvany-Lajos-Gink-Karoly-Balazs-Bela-dijas-fotomuvesz-fekete-feher~II3362415
3362415
19155
493
Books: Travelling, Local History
Leírás: Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly Balázs Béla-díjas fotóművész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Bp., 1963., Magvető. Első kiadás. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói, minimálisan sérült papír védőborítóban.
: tg