Monostori Károly: Állatgyógyászat. Kézikönyv az állatok külső és belső betegségeinek felismeréséről és gyógyításáról. Bp.,(1896.),"Könyves Kálmán", X+340+XXV p. 2. ezer. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, foltos borítóval.