Dr. Okolicsányi-Kuthy Dezső: A gümőkor. A nagy nép-betegség természetének, jelentőségének és az ellene való védekezés módjainak részletes népszerű ösmertetése. Bp., 1908, Társadalmi Múzeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.