Tétel

Kikiáltási ár:

15 000 Ft

Leírás:

[A valódi szakácsság, vagy: legujabb alapos és teljes pesti szakácskönyv. Olly gyüjtemény, melly 827 biztos és több évi tapasztalás által jónak bebizonyult szabályt foglal magában, miszerint minden rendű s rangúak a hús- és bőjti ételeket, mint szinte a legjobb s legjelesebb csemegéket, süteményeket, kocsonyákat, befőtt gyümölcsöt, fagylaltakat, és likőröket s a t. legalkalmasabban, legolcsóbban és legizletesebben készithetik. Saját tapasztalata és sokféle kisérletei után pontosan és érthetőleg leirva kiadta egy a szakácsságban különösen jártas magyar gazdasszony. Pesten, 1843., Kilián György,] VII-XII+XVII-XXVIII-XXXII+544 p. 2., bővitett kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, az első tábla sérült és erősen laza (XIII-XVII között), hiányzó lapokkal, köztük címlap hiánnyal (I-VI (3 lap), XIII-XVI (2 lap)), foltos lapokkal. Ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg