cca 1887 Benkó Károly. Építéstan. Előadja az állami középipartanoda 1886/7 téli tanfolyamán - -. Stencilezéssel sokszorosított jegyzet. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, a hátsó táblán sérüléssel, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel, 199+9 p.