19704.
Lezárult 493. Gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
7 000 Ft
Politikai plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth, 16 p. 48 t. Kísérőfüzettel. Teljes! Bortnyik Sándor, Ék Sándor, Gönczi-Gebhardt Tibor, Szántó Piroska és mások plakátjainak reprodukcióival. Kiadói mappában, sérült, kopott, viseltes mappával.