Tóth Menyhért (1904-1980): Paraszt öregasszony mellképe. Olaj, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent: TM (paszpartu által kissé takarva). Zsellér Jenő igazságügyi szakértő, a Tóth Menyhért-i szerzői jogok örököse hitelességi igazolványával. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm / Oil and pencil on paper. Signed. Framed with glass.