Pesch Tilmann: Az istenes élet. Bp., én., Szent István-Társulat, 1 t.+XXIV+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, benne szentképekkel is, címlaphiánnyal.