Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae III. De Gratia Actuali et Habituali Tom III. Vindobonae 1774. Trattner. X. 786p. Aranyozott gerincű kissé sérült egészbőr kötésben foltos lapokkal