Magyarország hévízkútjai. (Hévízkútkataszter) II. 1965-1970. Szerk.: B... https://www.darabanth.com/hu/491-Gyorsarveres/491.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000024/Magyarorszag-hevizkutjai-Hevizkutkataszter-II-1965-1970-Szerk-Belteky-Lajos-Korim-Kalman-~II3336157
3336157
19218
491
Books: Travelling, Local History
Leírás: Magyarország hévízkútjai. (Hévízkútkataszter) II. 1965-1970. Szerk.: Bélteky Lajos, Korim Kálmán, Liebe Pál. Bp.,1971, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 252+10 p. Aranyozott egészvászon-kötésben.
: nk