Kukuljevic József: Védekezés a ragadós állati betegések ellen. I-II. rész. I. rész: Általános bakteriológia és állategészségügyi rendészet. Köztelek Olcsó Könyvtára VI. évf. 8-9. füzet. II. rész: Részletes rész. Bp., 1914-1917,"Pátria"-ny., 90+6 p.;134+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, borító nélküli példány.