20649.
Lezárult 491. Gyorsárverés
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
8 000 Ft
Spohr: Die Bein-und Hufleiden der Pferde ihre Entstehung, Verhütung und Arzneilose Heilung; Nebst Einem Anhange Über Arzneilose Heilung von Druckschäden und Wunden - . Leipzig, 1897, Arwed Strauch, XVI+174+12 p. Sechste neu durchgesehene, vermehrte und verbesserte Auflage. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, "Rittm. Teleszky" bélyegzéssel.