2 db gyümölcstermesztéssel kapcsolatos könyv - Bocek, Otto: Pomológia. Pozsony, 1954. + Bakos István: A faápolás és a gyümölcsszüret gépesítése. Bp., 1962, Mezőgazdasági. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.