1916 Nagyvárad, Oradea; Szent László tér, Hitelbank, Dlary Gusztáv, Pántya Péter, Farkas László, Kalenda János Réti Jenő üzlete, piac. Vasúti levelezőlapárusítás 60. sz. - 1916. / square, bank, shops, market (felületi kopás / worn surface)