cca 1880-1900 Richard Wagner: Das Rheingold. Vollständiger Klavierauszug von Karl Klindworth. Mainz, B. Schott's Söhnen, 2 sztl. lev.+ 216 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel.