Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3342145
12462
490
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3350435
12463
490
2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm 3349243
12464
490
Madonna. Mázas keménygipsz, kopással, tűzhibával, m: 37 cm 3349246
12465
490
Olimpikon. Bronz szobor, talapzaton, kezéből a sportszer hiányzik, m: 31 cm 3349725
12466
490
Zombory Tamás: Napozó akt. 1983. Faragott és színezett fa, 25x95 cm 3349964
12467
490
Zombory Z jelzéssel: Madonna, Faragott fa, jelzett, m: 43 cm 3349965
12468
490
Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm 3350109
12469
490
13000
Barabás Edit: Ady. Festett gipsz, jelzett, kopással, 30x23 cm 3349225
12470
490
Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm 3330162
12471
490
38000
Veres Kálmán (1964): Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm Egyik fogója letört, de megvan 3322560
12472
490
Ölébe bújó férfi. Faragott rózsafa marok szobor. 10x9 cm 3326441
12473
490
3200
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött bronz emlékérem, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft