Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 76

12462.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
12463.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Madonna. Mázas keménygipsz, kopással, tűzhibával, m: 37 cm
12464.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olimpikon. Bronz szobor, talapzaton, kezéből a sportszer hiányzik, m: 31 cm
12465.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zombory Tamás: Napozó akt. 1983. Faragott és színezett fa, 25x95 cm
12466.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zombory Z jelzéssel: Madonna, Faragott fa, jelzett, m: 43 cm
12467.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm
12468.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Barabás Edit: Ady. Festett gipsz, jelzett, kopással, 30x23 cm
12469.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
12470.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12471.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Ölébe bújó férfi. Faragott rózsafa marok szobor. 10x9 cm
12472.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött bronz emlékérem, d: 10 cm
12473.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft