Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 76

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
12449.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm
12450.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm
12451.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12452.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon.
12453.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

R.Kiss Lenke (1926-2000): Tavaszi szél vizet áraszt... Plasztikus bronz plakett. 44x16 cm Fa alapon
12454.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12455.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Esküvő. Iparművész bronz plakett, jelzés nélkül, 14x19 cm
12456.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12457.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Domonkos Béla (1934-2020) Akt törölközővel. Patinázott bronz, Jelzett. 47 cm. Mellékelve a a művész által aláírt a művészt bemutató kiadvány.
12458.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Fejét ölébe temető ember. a faragott fa szobor, Délkelet-Ázsia. 20x20 cm
12459.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
12460.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft