Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3365197
12449
490
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm 3365435
12450
490
Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm 3365308
12451
490
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm 3363334
12452
490
B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3362934
12453
490
40000
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon. 3362936
12454
490
24000
R.Kiss Lenke (1926-2000): Tavaszi szél vizet áraszt... Plasztikus bronz plakett. 44x16 cm Fa alapon 3363257
12455
490
50000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3363247
12456
490
Esküvő. Iparművész bronz plakett, jelzés nélkül, 14x19 cm 3363258
12457
490
50000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3365485
12458
490
80000
Domonkos Béla (1934-2020) Akt törölközővel. Patinázott bronz, Jelzett. 47 cm. Mellékelve a a művész által aláírt a művészt bemutató kiadvány. 3364719
12459
490
Fejét ölébe temető ember. a faragott fa szobor, Délkelet-Ázsia. 20x20 cm 3345331
12460
490
44000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft