Tétel

Kikiáltási ár:

22 000 Ft
59,62 EUR, 68,75 USD

Leírás:

Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk