Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Vadászati útmutató. A vadászat ismereteinek könyve. A hiúz és vadásza. Erdélyrész-Székelyföld - Délvidék visszatért! XV. jubiláris évfolyam. 1941-42. Szerk.: Nikolits György. Gróf Festetics Pál előszavával. Bp., (1941.), Kapucinus-ny.,VIII+1-6,13-792 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, 3 lap hiánnyal (7-12.), egy lap szakadt (5/6), "Kössön Vadásszavatossági Biztosítást az Anker-nél" bélyeggel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras