Dr. Szelnár Aladár (szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. 390p + számos egészoldalas reklám tábla, két reklámos könyvjelző, + térkp melléklet: Dr. Szelnár Aladár: Budapest Auto térképe. Kiadói vászonkötésben,belül a fűzésnél kissé sérült a fűzésnél, de jó