Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

Szekér Joakim [Alajos]: Magyarok eredete, a régi és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel. II. könyv: A' Magyaroknak Országlásáról, és azoknak emlékezetesebb tselekedeteiről, Wenczeslaus királytól fogva II-dik Leopoldig. Pozsonban és Komáromban, 1791., Wéber Simon Péter költségével és betűivel, XII+374+22 p. Első kiadás. Korabeli kopott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstáblán (kívül - belül), és a hátsó borítón javításokkal, a címlapon pecséttel, bejegyzésekkel, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, a 2. lapon (ajánlás) felső részén és az utolsó lap szélén hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk