Kovács Teréz: A magyar konyha. Legújabb és legczélszerűbb képes szakácskönyv több mint 1200 vénynyel, 120 étlappal, 130 képpel. Szerk.: - - . Függelékül: A házi cukrászat. Bp.,én.,Méhner Vilmos, (Pesti Lloyd-ny.), 496 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.