https://www.darabanth.com/hu/490-Gyorsarveres/490.0/Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000090/May-Karl-Weihnacht-Karl-Mays-gesammelte-Reiseerzahlungen-Band-XXIV-Freiburg-im-Breisgau-~II3362271
3362271
20567
490
Books: Other languages
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
LeÃrás:
May, Karl: ,,Weihnacht!" Karl May's gesammelte Reiseerzählungen Band XXIV. Freiburg im Breisgau, é.n. (cca 1900), Friedrich Ernst Fehsenfeld, 2 sztl. lev.+ 623+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m