Gabriel P. Weisberg - Edwin Becker - Évelyne Possémé: L'Art Nouveau. La Maison Bing. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Stuttgart, 2004, Belser, 295+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with dust jacket.