Szemelvények Homeros Iliasából a gimnáziumok VII. osztálya számára. Az új tanterv alapján bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta Dr. Marót Károly és Dr. Wagner József. Bp., 1930, Szent István-Társulat, XXVIII+200+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás bejegyzésekkel és jegyzetekkel.