Móra Ferenc 3 kötete: Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., 1928, Lantos R.T., 246+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon szakadásból eredő hiánnyal. + Rab ember fiai. / Mindenki Jánoskája.; Csengő barack. Mesék. Móra Ferenc művei - Válogatás az ifjúság számára III. és VII. köt. Bp., 1957-1958, Móra, 190+(2) p.; 180+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés.