Major Henrik panoptikuma. Írók és hírlapírók karrikaturái. Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf, (136) p. Első kiadás. Hozzákötve: Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat). Modern Könyvtár 31-33. sz. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, IV+(2)+33 p. Első kiadás. Sérült papírkötésben, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.