Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával; ... https://www.darabanth.com/hu/490-Gyorsarveres/490.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500028/Kner-Izidor-Agyafurt-alakjai-Csicseri-Bors-Agai-Adolf-eloszavaval-Ber-Dezso-Garay-Akos-~II3365334
3365334
20812
490
Leírás: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával; Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István és Vadász Miklós kétszázötvenhárom eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner, 367+(1) p. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói sérült félvászon kötés. Pálfy kölcsönkönyvtár ex librissel
: nagy_andras