6 000 Ft
19
Fekete István 5 műve:
Vuk. Bp., 1965, Móra. Első kiadás.;
Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás.;
Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás.;
Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás.;
Kele. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal, egy sérült gerinccel.