Bod-kódex. / Sándor-kódex. XVI. század első negyede. A nyelvemlék hasonmása és betűhű átirata bevezetéssel és jegyzetekkel. Régi magyar kódexek 2-3. sz. Bp., 1987, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 101+(1) p.; 105+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.