3 000 Ft
A Nibelung-ének. Ó-német hősköltemény. Ford.: Szász Károly. Karolfeldi Schnorr Gyula rajzaival. Pest, 1868, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 4+420+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, viseltes állapotban, 29x23x3 cm.