4 db 1 Pengős és 1 db Félpengős regény: Stanislas A. Steeman: Végzetes éjszaka, Alice Grant Rosman: Kézről - kézre, Jack Bethea: Vihar a föld alatt, E. Rath: Hajsza egy levél után, Ernst Klein: A vezérigazgató úr. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal, közte sérült gerincekkel.